Yolbil Nedir?

Saha İş Gücü Yönetim Sistemi

Yolbil saha elemanlarınıza anlık iş ataması yapabileceğiniz bir görev dağılım sistemidir. Sistem aynı sunucuda bulunan tek bir veritabanı yapısına ait masaüstü yazılımı ve mobil yazılımdan oluşur. Bu yazılım ile sahadaki elemanlarınıza görev atayabilir, sahadan fotoğraf vs gibi bilgiler toplayabilir görevlerin yapılıp yapılmadığını ve görev yerine gidilip gidilmediğini anlayabilirsiniz.

Mobil Uygulama ile Entegre Görev Dağılımı

Mobil uygulama, ekiplerinizin tabletlerine kolay bir şekilde kurularak görev atamalarını almalarını ve görev yerine navigasyon olanağı sağlar. Ayrıca saha ekibi kendi aralarında ve masaüstü uygulama ile anlık mesajlaşabilir ve görev paylaşımı yapabilir.

call-center

Tek Bir Merkezden Yönetim

Uygulama tek merkez tarafından yönetilen ve kullanıcıların yönlendirildiği bir uygulama esasına dayanmaktadır.

Merkez tarafından yapılan iş emri atamaları kullanıcıların elinde bulunan tabletlere bildirim olarak gelmektedir.

Sahaya Anlık Bildirim

Tablet kullanıcıları (saha çalışanları), ekranlarına düşen iş emirlerine göre yönlendirilmekte ve gerçekleşen olaylara müdahale etmektedir.

Atanan iş emirlerinin başarılı ya da başarısız olması durumunda saha ekipleri bunu tabletlerinden bildirmekte ve merkez tarafından bu bilgiler kayı altına alınmaktadır.

tablet

Toplanan bilgilerle saha ekipleri, olaylar ve atamalar hakkında istatistikler tutulmakta ve analizler gerçekleştirilmektedir.